O nás

Kto sme

Náš príbeh siaha až do roku 1996 - do spoločnosti FIRMA GS so sídlom v PREŠOVE. V roku 2005 sa spoločnosť FIRMA GS zmenila na spoločnosť s ručením obmedzeným - KERAMIKA GS, s.r.o.. Viac ako rok sa spoločnosť zameriavala na predaj stavebného materiálu.

V roku 1997 predstavila spoločnosť novú stratégiu predaja keramických obkladov a dlažieb z Talianska, Nemecka a Španielska a začala distribúciu obkladov a dlažieb vrámci Slovenska, Českej republiky a Ukrajiny.

V roku 1997 spoločnosť otvorila prvú predajňu keramických obkladov a dlažieb v Prešove. O rok neskôr v Košiciach a v roku 2007 otvorila tretie kupeľňové štúdio v Bratislave.

 

 

Spolupráca

V roku 2000 sme začali spolupracovať s medzinárodne uznávanou talianskou spoločnosťou FAP Ceramiche a o rok neskôr s talianskou keramičkou Refin.

Ich produkty boli tak výnimočné , nadčasové, ojedinelé a farebne ladené, že si tieto značky prostredníctvom našej spoločnosti vybudovali na Slovensku silné postavenie aj napriek cenovo výššej úrovni.

V roku 2018 KERAMIKA GS začala spoluprácu s dánskym výrobcom vodovodných batérií DAMIXA.

DAMIXA je známa po celom svete vynikajúcim dánskym dizajnom. Práve naše partnerstvo so spoločnosťou DAMIXA priniesla najnovšie trendy v dizajne ako aj vo funkcionalite. Vo svete batérií priniesla na trh vodovodnú batériu Damixa X, ktorú si zákazníci môžu sami vymeniť iba za 20 sekúnd pomocou systému X-Change.

 

 

Ocenenia

Naša spoločnosť už v roku 2001 ako prvá na Slovensku začala ponúkať obklady a dlažby veľkých formátov.

Ich dizajn, štýl, výnimočnosť a nadčasovosť sme prezentovali na výstave Coneco v Bratislave v roku 2008 a na výstave Nábytok a bývanie v Nitre v roku 2017. Na obidvoch výstavách sme dostali ocenenie za najkrajšiu a najkraetivnejšiu expozíciu výstavy.

 

         

 

 

Módne novinky

Naša spoločnosť v roku 2019 prostredníctvom FAP Ceramiche uviedla na trh ďalší nový trend vo výrobe obkladov a to kolekciu white-body 3D v rozmere 80x160 cm. Kolekcia priniesla krásu, dizajn a nové výzvy pre architektov, interierových dizajnerov, ktorí môžu narábať s plochou ako nikdy predtým.

 

Služby

Ponúkame odborné poradenstvo, vizualizácia a zameranie kúpeľne. Vypracujeme cenové ponuky a projektovú dokumentáciu. Sprostredkujeme pokládky obkladov a dlažieb a zabezpečíme dodávku stavebnej chémie. Zrealizovali sme množstvo projektov, tak súkromných, ako aj verejných.

 

 

REFERENCIE

Hotel Lomnica v Tatranskej Lomnici; ZOC Koral, Prešov; Okresný úrad Košice ; Obchodná sieť LIDL; Hotel Nová Lesná; Vila Dolný Kubín; Vila v Piešťanoch;

Aquapark Tatralandia; Aquapark Oravice; Aquapark Poprad; Hotel Sobota v Spišskej Sobote; Hotel Tatra v Bratislave; Banka VÚB v Poprade.

 

 

Náš prístup

Neustále sa sami pýtame: existuje lepší spôsob ako pomôcť našim klientom pri vytváraní ich priestorov na bývanie, priestorov kúpeľní, wellnessov, exterierov a iných obytných priestorov?

Vďaka tomuto prístupu zostáva naša ponuka jedinečná a my prichádzame na riešenia ako pomôcť, vyriešiť a skvalitniť život pre mnoho našich zákazníkov.

KERAMIKA GS prostredníctvom svojich dodávateľov prináša krásu, dizajn a technológie.

 

 

Zameriavame sa na potreby a výzvy zákazníkov.

Objavte čo nás robí jedinečnými!

Za účelom analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.