Trendy v kúpeľni pre rok 2020

Čierna je farbou inšpirácie

Veľkým hitom pre rok 2019 bola práve čierna farba. V roku 2020 tento trend stále pokračuje. Vyskytuje sa nielen na obkladoch, dlažbách, ale aj na sanite . Umývadlá, vane, sprchové kúty, toaletné misy a aj armatúry sa začali vo veľkom vyrábať v tejto farbe. Decentné čierne prvky v kombinácií s jemnými líniami a tvarmi vytvárajú dokonalú kompozíciu.

Ak ste fanúšikom moderného a industriálneho štýlu, prídete si na svoje. Čierna dodáva kúpeľni neopozeraný vnútorný priestor, poriadok a jednoduchosť.

Netreba sa báť použiť čiernu farbu aj v malých kúpeľniach. V takomto prípade sa je dobré zamerať na čierne prvky a doplnky. Pre odvážlivcov máme tip v podobe čierno bieleho dekoru na obklade, či dlažbe. Samozrejme by to mal byť najdominantnejší prvok v kúpeľni.

Drevo - prírodný materiál

Materiál dreva do kúpelní neodmysliteľne patrí a bude dôležitým prvkom interiérového dizajnu aj pre rok 2020. Obklady stien v dekore drevených lát, dlažba pripomínajúca surové drevo avšak príjemná na dotyk, vešiaky v podobe konárov stromov, či iné drevené doplnky, ktoré zútulnia každý kút kúpeľne. Viete si predstaviť ešte väčší relax v kúpeľni obklopený takou nádherou? My veru nie! Drevený obklad pomáha tvoriť z vášho interiéru teplý a útulný domov.

Čarovná staroružová

Jemná ružová je novou neutrálnou farbou. Výborne sa hodí k bielej, sivej i prírodným odtieňom.Celkovo ide o zjemňujúcu farbu do vášho interiéru, ktorú vďaka tejto vlastnosti môžete kombinovať s odvážnymi tmavými farbami alebo ju môžete kombinovať tón v tóne.

Harmonická tmavomodrá

Nesmrteľná kombinácia pre kúpeľňu? Rozhodne biela a modrá. Námornícka modrá pôsobí naozaj elegantne a v tejto kombinácii vie prevzdušniť priestor. Vysoko expresívna, výrazne sofistikovaná kombinácia, s ktorou sa dá vyčarovať originálny a nadčasový interiér. Pre priaznivcov modrej máme skvelú správu. Tento rok budú najväčším trendom hlavne steny interiérov, pozostávajúce hlavne z týchto odtieňov. Ako inšpiráciu ponúkame stále modernejší veľko-formát, ktorý je dostupný aj v tejto modrej farbe.

Geometrické vzory

Pripradajú vám všetky kúpeľne veľmi podobné? Na scénu sa dostávajú geometrické línie, ktoré môže byť aj asymetrické. Stiahnite po vzoroch a vaša kúpeľňa bude zaručenie originálna. Do interiérového dizajnu sa dostávajú napríklad aj pásiky. Tie budete môcť vidieť nielen na stenách, podlahách, ale aj nábytku a doplnkoch. V kúpeľniach sú stále veľkým hitom aj obkladačky v tvare šesťuholníka, ktoré vyzerajú veľmi štýlovo a hravo zároveň.

Za účelom analýzy návštevnosti a poskytovania funkcií sociálnych médií využívame súbory cookies.